Collection: Housewarming
Have your friends or family moved to a new home?
Find the perfect gift to take with you when you visit.
-
PG Diffuser - Lemongrass & Lime
- Regular price
- $56.95
- Sale price
- $56.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Acrylic Crystal Cut Pitcher - Clear
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Acrylic Scollop Des Pitcher - Sage Green
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Acrylic Wine Glass Scollop - Blush
- Regular price
- $11.95
- Sale price
- $11.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Hand & Body Wash - Persian Rose
- Regular price
- $44.95
- Sale price
- $44.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Hand Wash - Nectarine & Mint (500mL)
- Regular price
- $17.95
- Sale price
- $17.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Microfibre Tea Towel - Black
- Regular price
- $19.95
- Sale price
- $19.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Vintage Wash Tea Towel - Olive
- Regular price
- $24.95
- Sale price
- $24.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
White Marble Tray - 15x30
- Regular price
- $74.95
- Sale price
- $74.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Shirokaratsu - Share Plate
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Shirokaratsu - Large Organic Oval Bowl
- Regular price
- $39.95
- Sale price
- $39.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Enzo Vintage Taper Holder - Amber
- Regular price
- $9.95
- Sale price
- $9.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gio Vintage Tealight Holder - Ocean
- Regular price
- $4.95
- Sale price
- $4.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Arlo Vintage Candle Holder - Smoke
- Regular price
- $8.95
- Sale price
- $8.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Aida Vintage Candle Holder - Clear
- Regular price
- $8.95
- Sale price
- $8.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 2 Piece Smoke
- Regular price
- $49.95
- Sale price
- $49.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 2 Piece Blush
- Regular price
- $49.95
- Sale price
- $49.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 2 Piece Eucalyptus
- Regular price
- $49.95
- Sale price
- $49.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gift Pack The Ultimate Dune
- Regular price
- $159.95
- Sale price
- $159.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gift Pack The Entertainer Dune
- Regular price
- $89.95
- Sale price
- $89.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 4 Piece Dune
- Regular price
- $129.95
- Sale price
- $129.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 3 Piece Eucalyptus
- Regular price
- $89.95
- Sale price
- $89.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gift Pack The Entertainer Eucalyptus
- Regular price
- $89.95
- Sale price
- $89.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 4 Piece Eucalyptus
- Regular price
- $129.95
- Sale price
- $129.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 3 Piece Blush
- Regular price
- $89.95
- Sale price
- $89.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 4 Piece Blush
- Regular price
- $129.95
- Sale price
- $129.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 3 Piece Dune
- Regular price
- $89.95
- Sale price
- $89.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 4 Piece Smoke
- Regular price
- $129.95
- Sale price
- $129.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nesting Bowl 2 Piece Dune
- Regular price
- $49.95
- Sale price
- $49.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gift Pack The Ultimate Eucalyptus
- Regular price
- $159.95
- Sale price
- $159.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gift Pack The Entertainer Blush
- Regular price
- $89.95
- Sale price
- $89.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gift Pack The Ultimate Blush
- Regular price
- $159.95
- Sale price
- $159.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out